⏱️ 15 min sporto kasdien - misija įmanoma?

⏱️ 15 min sporto kasdien - misija įmanoma?

 
15 minučių ⏱️. Nedaug, tiesa? Būtent tiek pakanka kasdien mankštintis, kad pagerintum savo sveikatą ir prailgintum gyvenimo trukmę. Keletas tyrimų nustatė trumpų treniruočių naudą, įskaitant mažesnę ankstyvos mirties riziką. 10–20 min. yra pakankamai mažas laiko tarpas, kurį gali rasti kasdien. Tai puikus būdas neatidėlioti treniruotės ir paversti ją kasdieniu įpročiu. Tad jokių pasiteisinimų - keli pritūpimai, atsilenkimai, lengvas pilatesas ar greitas ėjimas yra viskas, ko pakanka!
Treniruočių rekomendacija (ne reklama). Kad jau prakalbome apie trumpas treniruotes - išbandyk MWH. Tai geriausias pokytis, kurį gali pasiekti su Melissa Wood - Tepperberg ir jos 10-20 min. nedidelio tempo treniruotėmis. Ji dalinasi ypatingai pozityvia filosofija, jog geriau net ir 5 min. mankštos kasdien, nei jokios. Tokiu būdu neįpareigoji savęs ir lengviau įtrauki sportą į savo kasdienybę. Praktikuoju tai daugiau nei 2 m. kartu su MWH - svarbiausia nuoseklumas, o rezultatai džiuginantys - laisvesnis kūnas, ryškesnės ilgųjų raumenų linijos, malonus pasididžiavimo savimi jausmas KASDIEN. Taigi pirmyn - 7 dienas gali išbandyti nemokamai. 🙆
Pozityvumas. Tai ne tik programuoja sėkmę. Mokslas įrodė, kad tai iš tiesų skatina ilgesnę gyvenimo trukmę. 2002 m. tyrime nustatyta, kad žmonės, turintys teigiamą savo senėjimo suvokimą, gyveno 7,5 metų ilgiau nei tie, kurie buvo linkę į negatyvią mąstyseną senėjimo atžvilgiu. Tyrime dalyvavo 660 žmonių, kurių amžius 50 metų ir daugiau. Tyrime buvo vertinamas jų požiūris į amžių bei senėjimą. Galutinė analizė atskleidė, jog senėjimas yra tiek pat mentalinis, kiek ir fiziologinis procesas 💭
"Jei žmogus nusprendžia formuoti pozityvius įsitikimus apie savo senėjimą - kad jis yra geriausias, koks gali būti bet kuriame amžiuje, ir pamatyti ypatingą grožį kievienuose gyvenimo metuose - tada jų pasąmonė tai manifestuos“.
Šiek tiek apie naujas technologijas. BHeart - nauja sveikatos stebėjimo apyrankė su „nesibaigiančia" baterija. BHeart naudoja patentuotą „BMotion Energy“ technologiją, kuri sugeneruoja energiją iš kūno judesio, kūno šilumos bei aplinkos šviesos, taip paverčiant bateriją “begaline”. Tai tikrai kažkas naujo ir kitokio, kas lengvai derinama su asmeniniu stiliumi bei mada 🕺. Šią apyrankę galima dėvėti kartu su klasikinio stiliaus laikrodžiais.
Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą