✨Išbandyk mūsų sukurtą AI įrankį kosmetikos produktų analizei ✨

✨Išbandyk mūsų sukurtą AI įrankį kosmetikos produktų analizei ✨

Ar tau rūpi odos priežiūros ir kosmetikos ingredientai? Juos sunku skaityti, o ką dar reiškia juos suprasti 🧐. Tam reikia išmanyti chemiją arba tiesiog turėti patogų įrankį, kuris atliks visą darbą. Su AI programa lengviau nei bet kada gauti išsamių rezultatų apie tai, kas yra jūsų kosmetikos gaminyje (maža paslaptis, kad patys jį ir sukūrėme). Mes puikiai žinome, kaip svarbu atsižvelgti į tai, ką tepame ant savo kūno. Tai gali būti taip paprasta, kaip „copy paste". Išbandyk! 

Visa tiesa apie kolageną. Kolagenas yra baltymas, randamas žmogaus organizme, taip pat baltymų turinčiuose maisto produktuose, pavyzdžiui, pupelėse, kiaušiniuose ir raudonoje mėsoje. Jis yra pagrindinis mūsų kaulų, odos, sausgyslių ir raumenų komponentas ir atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį ląstelių procesuose, tokiuose kaip imuninis atsakas ir audinių atstatymas. Nors kolagenas gaminasi mūsų organizme, su amžiumi jo gamyba žymiai sumažėja. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių vartoja kolageno papildus, tačiau vis dar diskutuojama, ar tai turi teigiamą poveikį. Tai gali sumažinti odos senėjimo požymius bei artritą, taip pat nėra jokių žinių dėl galimo perdozavimo rizikos. Verta žinoti, kad kolageno papildai gali būti blogai toleruojami ir sukelti pilvo pūtimą ar net viduriavimą. Jis gali netikti tiems, kurie netoleruoja histamino. Kolageno papildai kai kuriems žmonėms gali būti veiksmingi. Reiktų nepamiršti, jog jie pakankamai brangūs, o panašios naudos galima pasiekti paprasčiausiai keičiant mitybą. Amžinas klausimas - pirkti ar nepirkti 🤔

Asmeninis treneris? 🏋️ Kiekvienas norėtų tokį turėti. Ekonomiška naujoviška alternatyva, kurią verta išbandyti – asmeninis dirbtinio intelekto treneris. Tai greitas ir paprastas būdas susikurti asmeniškai sau pritaikytą treniruočių programą. Kai kurie dirbtinio intelekto produktai taip pat gali integruoti nešiojamų sveikatos prietaisų duomenis. Dirbtinis intelektas nepaprastai gerai sukuria sporto pratimų pakartojimus ir serijas. Tačiau nors kompiuteris yra labai geras treniruočių patarėjas, jis negali pakeisti socialinio ryšio, kuris paprastai suteikia motyvaciją ir paskatinimą sportui. Taigi ar turi tvirtą psichologinį pasiryžimą ar visgi lankysite sporto klubą?

Ar tinkamai naudojate apsaugos nuo saulės priemones?

☀️ Apsaugos nuo saulės priemonių sudėtis skiriasi JAV ir ES. Pavyzdžiui, Europos Sąjungoje apsaugos nuo saulės priemonės reglamentuojamos kaip kosmetikos gaminiai, todėl į jų formules įtraukta naujų ingredientų, palyginti su JAV, kur nauji ingredientai nebuvo patvirtinti daugiau nei du dešimtmečius. Naudokite plataus spektro kremą nuo saulės, kuris apsaugos tiek nuo UVA, tiek nuo UVB spindulių. Apsaugos nuo saulės priemonės yra dviejų tipų – mineralinės ir cheminės. Mineraliniuose kremuose nuo saulės yra titano dioksido ir cinko oksido, o cheminės sudėties apsaugos nuo saulės priemonėse yra avobenzono, homosalato, oktokrileno, oktinoksato, oktisalato ir oksibenzono. Apsaugos nuo saulės faktorius – taip pat žinomas kaip SPF – nurodo laiką, kurį galėtumėte saugiai būti saulėje nenudegant odos, palyginti su tuo, jei nenaudotumėte jokio kremo nuo saulės. Tai tik priminimas, kad laikas nuolat naudoti kremą, akinius ir kepurę nuo saulės. Sveika oda - graži oda. 

🕶️ 🧢 🧴

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą