Ar žinai, kokia grožio tendencija šiuo metu aktualiausia? 🥶

Ar žinai, kokia grožio tendencija šiuo metu aktualiausia? 🥶

Šaltis yra nauja tendencija grožio industrijoje 🧊. Ar jau spėjai išbandyti „Tik Tok“ patarimus, kaip atlikti šalčio terapiją odai? Ledo kubeliai, šaldyti lūpų dažai, agurkai ir net alavijai yra viena didžiausių tendencijų šiomis dienomis. Net gerai žinomi grožio pramonės prekių ženklai kuria vėsinančias kaukes, vėsinančius veido masažuoklius bei šaldančias paakių ir lūpų priemones. Susipažink su gudrybėmis, kaip pagerinti grožio rutiną. 

Melatonino alternatyvos. Kai kuriems žmonėms melatoninas sukelia nemalonų “pagirių" jausmą. Tai gali būti mieguistumas, sunkus dėmesio išlaikymas ar jausmas tarsi “per rūką”. Laikas ir dozė itin svarbu naudojant melatoniną - nelauk iki vidurnakčio ir geriau naudok jį 60 min. iki miego laiko. Taip pat išbandyk alternatyvas 🌱- adaptogenines žoleles (Ashwagandha ir Kava), magnį ir CBD. Arba tiesiog laikykikis patarimų, kaip pakeisti melatonino naudojimo įpročius, kad prisitaikytum prie kūno reakcijos. 

Gelinis nagų lakas. Ilgalaikis, puikiai atrodo ir, visai neseniai įrodyta, jog galimai sukelia rimtą riziką. Žinau! 😭 Nors liūdna, bet svarbu - tyrimo metu nustatyta, kad UV lempų spinduliuotė gali pažeisti DNR ir sukelti negrįžtamas mutacijas žmogaus ląstelėse. Nuo tada, kai 2000-aisiais gelinis nagų lakas itin išpopuliarėjo, dar nėra praėjęs pakankamas laiko tarpas, kad būtų galima nustatyti galutines pasekmes. Tad saugus ir nekenksmingas nagų lakas kaip niekad aktualus! 

Laiko mašina. Naujausių atjauninimo tyrimų metu įvyko tikras lūžio taškas - Harvardo medicinos mokyklos tyrėjų komanda įrodė, kad epigenetinės informacijos pokyčiai pelėse sukėlė senėjimą, o paskui atjaunėjimą 😵 Ar tai gali būti realu žmonėms?
Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą