Faace - veido kaukių kapsulė gyvenimo būdo paveiktai odai

Faace - veido kaukių kapsulė gyvenimo būdo paveiktai odai

Faace sukūrė veido kaukių kapsulę, kurią tiesiog privalai turėti savo kosmetikos skyrelyje. Tai trijų kaukių kolekcija - Period, Sweaty, Tired - ypatinga tuo, kad sprendžia odos problemas pagal tuo metu patiriamą būseną, gyvenimo būdą ir ritmą. Tai išsprendžia galvosūkį, kokią kaukę pasirinkti savo odos tipui - paprasčiausiai rinkis ją pagal savo savijautą tą dieną.

Faace sukūrė ypatingai tau artimą veido kaukių pasirinkimą, todėl išsirinkti nebus sunku. Period Faace, praturtinta hialurono rūgštimi, levandomis, kvapiųjų šalavijų ekstraktu bei cinku, pasirūpins oda jautriausiomis dienomis - būtent tuomet, kai oda nebepaklūsta įprastai priežiūrai, yra veikiama hormonų ir praranda spindesį. 

 

Tired Faace yra puikus atgaivos šaltinis, kai pervargsti, skubi, neišsimiegi naktimis. Tokiomis akimirkomis ne tik tavo kūnas, bet ir oda patiria stresą. Tired Faace, pasitelkdama kafeiną, bosvelijų ekstraktą bei vitaminą C, atkuria odos pusiausvyrą bei švytėjimą, sugrąžina prarastą drėgmę ir gyvybingumą. 

 

Kai tavo gyvenime netrūksta tempo, sporto ir intensyvumo, su savimi turėk Sweaty Faace. Tai tavo gaivos pliūpsnis, kai norisi "atvėsti". Eterinių aliejų mišinys bei galingasis argano aliejus užtikrins maksimalią odos drėgmę, ją tonizuos bei nuramins.

 

Faace produkcija, sulaukusi daug dėmesio tokiuose žurnaluose, kaip Vogue bei WHO WHAT WHERE, pateikia geriausias rekomendacijas ir atsiliepimus. Tad nesuabejojome ir mes - džiaugiamės galėdami suteikti tavo odai unikalias priemones, kurias naudoti itin lengva ir paprasta.  

Gali tepti kaip bazinį drėkinamąjį kremą prieš makiažą arba storesnį sluoksnį kaip kaukę, paliekant 5 min, 20 min arba nakčiai. Sukurta taip, kad greitai įsigertų į odą, nesvarbu ar skubi, ar mėgaujiesi odos ritualais prieš miegą - tai tavo pasirinkimas. Tiesiog pritaikyk šį nuostabų produktą savo poreikiams, kad ir kokia diena tave užkluptų. 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą