Kaip be vargo kasdien išlaikyti paplūdimio garbanas? Atsakymas - Urban Waves

Kaip be vargo kasdien išlaikyti paplūdimio garbanas? Atsakymas - Urban Waves

Paplūdimio garbanos ir nerūpestingai banguoti plaukai - laikui nepavaldus įvaizdis, kurio nori kiekviena mergina. Prisiminus vasaros kaitrą, nuo jūros bangų sulipusias sūrias garbanas ir laisvės pojūtį, norisi tą jausmą ir vasaros grožį išlaikyti kuo ilgiau. 

Mūsų pačių nuostabai, Beached prekės ženklas buvo sukurtas būtent tam, kad skatintų natūralų grožį, tokį, kokį mums suteikia vasara. Urban Waves - ypatinga plaukų priemonė, padedanti kasdien vos per keletą minučių pasirūpinti plaukų grožiu. 

 

 

Nesvarbu, ar tavo plaukai tiesūs, garbanoti ar banguoti - Urban Waves jiems suteiks reikiamos tekstūros, o tuo pačiu jų nesausins, nesulipdys ir neišdžiovins. Tai nenuplaunamas kondicienierius, kurio sudėtyje gausu proteinų, avokadų ir kokosų aliejų bei tropinių augalų ekstraktų - būtent jie švelnina ir minkština plaukus. Tuo tarpu garbanas suformuoja ir išlaiko sudėtyje esantis kukurūzų krakmolas bei jūros druska. 

 

 

Jį naudoti itin paprasta - tiesiog suvilgyk dar drėgnus plaukus ir juos keletą kartų sugniaužk delnuose. Norint dar geresnio efekto - jau išdžiūvusius plaukus kondicionieriumi suvilgyk dar kartą, o jei neskubi - keletui minučių surišk į kuoduką. Galiausiai, džiaukis savo vasariškomis garbanomis be didelių pastangų, be jokių kenksmingų kosmetinių medžiagų, be specialių plaukų kaitinimo įrankių. Esame tikri, kad išbandžius nenusivilsi ir Urban Waves taps tavo kasdieniu palydovu.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą