Kas naujo ilgaamžiškumo ir jaunystės paieškose?

Kas naujo ilgaamžiškumo ir jaunystės paieškose?

Odos švytėjimas. Neįtikėtina, kiek naujos informacijos apie grožį galima rasti diena po dienos! Laikas atnaujinti savo kasdienybę atsižvelgiant į tai, kad švytinčios odos efektą galima pasiekti ne tik naudojant blizgantį makiažo pagrindą ar šviesą atspindintį highlighterį, bet oda iš tiesų pati gali švytėti 🌟. Natūrali šviesa sklinda iš mitochondrijų, kurios yra neatsiejamos nuo odos kolageno ir elastino gamybos proceso, barjerinės funkcijos, žaizdų gijimo ir bendro gyvybingumo. Norint suteikti odai energijos ir optimizuoti mitochondrijas, į savo odos priežiūrą (tiek valgomą, tiek tepamą ant odos) turėtume įtraukti antioksidantų, daugiausia astaksantino, vitamino C ir CoQ10.


Kalorijos. Ar jas skaičiuoji? Jei ne, verta pradėti. 2 metus trukęs tyrimas atskleidė, kad sveikiems žmonėms 25% sumažinus dienos metu suvartojamų kalorijų kiekį, senėjimas gali sulėtėti net 3%. Tai reiškia, kad turi galimybę gyventi sveikiau ir ilgiau tiesiog suvalgant mažiau. Tyrimo autoriai teigia, kad dvejų metų kalorijų mažinimo dieta gali turėti tokį patį poveikį ankstyvos mirties rizikos mažinimui, kaip buvo pastebėta tyrimuose, kurių metu žmonės metė rūkyti 😲


Jaunystės eliksyras gali būti tikras. Jei kalorijų mažinimas ne tau, galbūt sudomins jaunystei skirti vaistai? Čia kalbame apie pasenusio kraujo atgaivinimą. Vaistas Anakinra, parduodamas pavadinimu Kineret, įprastai vartojamas reumatoidiniam artritui gydyti, galimai turi galios pakeisti kraujodaros sistemos senėjimą. Vaistas iš esmės užkerta kelią kraujo senėjimo procesui ir šiuo metu yra skiriamas tik vyresnio amžiaus pacientams. Rezultatai buvo įrodyti su pelėmis ir mokslininkai tikisi tęsti bandymus su žmonėmis.


Santykiai. Nepaisant mokslo ir medicinos atradimų per pastaruosius metus, 85 metus trukęs Harvardo tyrimas atskleidė didžiausią ilgo ir laimingo gyvenimo paslaptį. Ir tai (nieko netikėto?!) - teigiami santykiai. Artimi santykiai, daugiau nei pinigai ar šlovė, yra tai, kas daro žmones laimingus visą gyvenimą. Taigi nei jūsų genai, nei fizinis pasirengimas negali geriau nulemti jūsų sveikatos, nei kokybiškas ryšys su artimaisiais ir bendruomene. Labai įdomią tyrimo kelionę ir išmoktas pamokas būtina perskaityti visiems, kad būtume paskatinti užsiimti socialiniu fitnesu.


„Žmonės, kurie buvo labiausiai patenkinti savo santykiais būdami 50-ies metų, buvo sveikiausi sulaukę 80 metų.”


Man tiesiog įdomu, kaip pailgėtų gyvenimo trukmė, derinant visas ilgaamžiškumo skatinimo priemones, tokias kaip kalorijų mažinimas, maisto papildai ir pozityvūs socialiniai santykiai 💭

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą