Naujiena rinkoje - daugkartinio naudojimo APRIKOT veido kaukės

Naujiena rinkoje - daugkartinio naudojimo APRIKOT veido kaukės

Kaip dažnai savo veido odą lepini kaukėmis? Ar žinai, kad kosmetologai rekomenduoja naudoti veido kaukes po 1-3 k. per savaitę, norint išlaikyti odos drėgmę, stangrumą, sveiką odos apsauginį barjerą?

Kaukės yra prisotintos itin efektyvių ir greitai veikiančių veikliųjų medžiagų, kurios pagal savo paskirtį atlieka tam tikras odos priežiūros funkcijas, pvz. drėkina, stangrina, šviesina, valo ir t.t. Todėl kaukės, nepriklausomai nuo odos tipo, turi būti taikomos pagal odos būklę. Visiems odos tipams yra reikalingos įvairaus poveikio kaukės, todėl jų visuomet turėtų būti tavo kosmetikos lentynose, kad galėtum savo odai prireikus suteikti "greitąją pagalbą" ir patenkinti jos poreikius. 

 

Nors veido kaukių pasirinkimas itin platus, norisi ilgalaikiškumo ir nuoseklumo savo grožio rutinoje. Juk dažnai pasiduodame pagundai įsigyti vienkartinių kaukių, kurios dailiai išrikiuotos kosmetikos ir vaistinių lentynose, patraukia akį didesne ar mažesne nuolaida, net ne visuomet savo paskirtimi ar sudėtimi. Tad tai labiau atsitiktinumas nei sąmoninga odos priežiūra. 

Todėl mes vis dažniau renkamės kainos ir kokybės santykį atitinkančius produktus, kurie ne tik suteikia visapusišką naudą odos grožiui, bet ir gali būti naudojamas daugiau nei vieną kartą. Taip užsitikrinant, kad prireikus visuomet turėsi reikiamą kaukę ir tai nebus tik atsitiktinis savęs palepinimas, nes to negana.

Mūsų atradimas - APRICOT. Tai vokiečių gamintojas, kuris siūlo platų pasirinkimą daugkartinių veido kaukių su ypač efektyvia hialurono rūgštimi. Šių kaukių išskirtinumas yra minimali sudėtis, medicininio lygio silikonas bei specialiai probleminėms veido sritims pritaikytos kaukių formos. Kaukės suteikia drėkinimą, putlina odą, suteikdamos jai lygumą, stangrumą bei mažindamos mimikos raukšles. Tad jei dažnai surauki kaktą, keli antakius, šypsaisi (t.y. gyveni tikromis emocijomis pripildytą gyvenimą), tavo veide formuojasi pirmosios ir vėliau vis gilėjančios raukšlės.

APRIKOT kaukės lengvai užklijuojamos reikiamoje vietoje - paakiai, lūpų sritis, kakta, akių kampučiai, kaklas - ir jau po pirmo panaudojimo suteikia pastebimų rezultatų. Naudojant reguliariai, galima džiaugtis ilgai išliekančiu liftingo efektu. APRICOT siūlo sprendimą tavo nuosekliai grožio rutinai, todėl šias kaukes gali naudoti iki 30-ties kartų. Jos reikalauja minimalios priežiūros, todėl jas naudoti itin paprasta, saugu ir užtenka vos valandos, kad oda sveikai švytėtų. 

Žvilgtelk į veidrodį - kokios tavo veido sritys reikalauja dėmesio? Patyrinėjusi, išsirink reikiamą kaukę ir išbandyk, nuoširdžiai rekomenduojame. 

Taip pat, nepamiršk kaukes paįvairinti, rinktis didelės talpos pakuotes, kad prireikus bet kada galėtum panaudoti pagal tos dienos odos poreikius. Tam puikiai pasitarnaus Faace veido kaukių linija visų tipų odai. 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą