Rays for days - kuo unikalus šis veido serumas bronzantas?

Rays for days - kuo unikalus šis veido serumas bronzantas?

Beached produktai yra būtent tai, dėl ko taip mylim vasarą ir ko taip norisi žiemos metu. Visus produktus įvėpė Australijos šiluma, nerūpestinga natūrali australių išvaizda, laisvė irtis bangose ir mėgautis saule ištisą dieną. 

Šį kartą norime tau papasakoti apie išskirtinį apdovanojimų pelniusį Rays for days veido serumą. Dažniausiai dekoratyvinę kosmetiką atskiriame nuo veido ir kūno priežiūros kosmetikos, tačiau Rays for days yra nepakartojamas šių produktų derinys. Jis ne tik suteikia odai vasariško žvilgesio ir švelnaus atspalvio, tačiau yra pagamintas iš organinės kilmės  produktų ir savyje turi galybę praturtinančių medžiagų. Tai tavo odos mėgiamas vitaminas C, kuris palaiko odos stangrumą bei natūralų spindesį. Vitaminas C išgaunamas iš australiškų kakadu slyvų, kuriose vitamino C yra bent 100 kartų daugiau nei apelsinuose. Šio produkto sudėtyje gali rasti daugiau unikalių australiškų vaisių bei augalų ekstraktų, kurie apsaugos tavo odą nuo neigiamo aisvųjų radikalų poveikio, pagerins odos spalvą bei tekstūrą, stabdys odos senėjimą bei raukšlių atsiradimą. 

Rays for days stebina savo multifunkcionalumu - jį gali naudoti įvairiais būdais. Serumo tekstūra itin maloni tepti, yra itin skalsus, kadangi pakanka vos keleto lašų norimam rezultatui. Jį gali naudoti ir kaip bronzantą, ir kaip švytėjimo suteikiančią priemonę, tad drąsiai naudok vieną arba sumaišyk su mėgstamu dieniniu kremu. Be to, jį gali tepti ir ant veido, ir ant kūno - graži ir sveika oda garantuota. 

 

Ar minėjome, jog tai mūsų absoliutus favoritas? Jį išbandžius, kasdien lauksi savo vasaros dvelksmo ir saulės pojūčio. 

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą