TOP 10 patarimų plaukų priežiūrai ir formavimui

TOP 10 patarimų plaukų priežiūrai ir formavimui

Nesvarbu, ar tavo plaukai sausi, normalūs, ar linkę riebaluotis - visiems plaukų poreikiams galima pritaikyti keletą universalių taisyklių, tad pirmyn į jų apžvalgą.

#1 PLAUKUS PLAUK ŠILTU VANDENIU

Nors karštas vanduo dažnai malonesnis prausiantis duše, jis gali stipriai pakenkti plaukams, pašalindamas svarbius plauko riebalus, ir taip palikti plaukus sausus ir pavargusius. Todėl kaskart duše pasirink tinkamą temperatūrą, kad vanduo būtų šiltas, o ne kaitinantis - tavo oda tau taip padėkos!

#2 PASIRŪPINK GALVOS ODA

Kaip ir viso kūno oda, taip ir galvos oda reikalauja tinkamo šveitimo. Ant galvos odos taip pat susikaupia negyvų ląstelių, riebalų ar naudojamų produktų perteklius. Rekomenduojame reguliariai naudoti galvos šveitiklį 1k. per savaitę.

 #3 PASIRINK TINKAMĄ ŠAMPŪNĄ

Ar žinai, kad šampūną reikia rinktis pagal galvos odą, o ne plaukus? Jei galvos oda sausa, tuomet rinkis drėkinantį šampūną. Šampūnu pakanka ištrinkti plaukus prie šaknų ir gerai išmasažuoti galvos odą, o plaunant šiltu vandeniu tekantis šampūnas nuplaus ir likusius plaukus. 

 #4 NAUDOK PLAUKŲ KONDICIENIERIŲ

Kondicionierius, skirtingai nei šampūnas, parenkamas pagal plaukų tipą. Kondicionierių naudok kaskart plaunant plaukus, tepk palei plauko ilgį, tačiau ne ant šaknų. Palaikius keletą minučių, nuplauk. 

#5 PAMAITINK PLAUKUS KAUKE

Plaukų kaukė reikalinga tam, kad plaukus pamaitintų ir prisotintų labiau koncentruotais aktyviaisiais komponentais, kurie prasiskverbia giliau į plaukus. Naudok plaukų kaukę 1-2 k. per savaitę. Pasirink tokią, kuri sudrėkins, prisotins plaukus reikalingomis riebalų rūgštimis, atkurs plauko struktūrą. Ištepus plaukus kauke, juos lengvai pašukuok ir palaikyk, kiek nurodyta produkto aprašyme. Gerai išskalauk, kad neliktų likučių. Labai rekomenduojame išbandyti Ikoo bestselerį drėkinančią kaukę “Hydrate & shine” - tobulas kainos ir kokybės derinys.

#6 TINKAMAI NUSAUSINK PLAUKUS

Jokiu būdu plaukų negręžk ir netrink rankšluosčiu, kadangi taip juos gali pažeisti. Tiesiog nuspausk vandens perteklių ir apvyniok medvilniniu rankšluosčiu, kad medžiaga būtų kuo švelnesnė. 

#6 APSAUGOK PLAUKUS NUO KARŠČIO

Prieš naudojant plaukų kaitinimo priemones, būtinai juos papurkšk apsaugos priemone. Kad plaukai neprarastų drėgmės, būtų minkštesni ir greičiau džiūtų, išbandyk Ikoo “Spray.Heat.Repeat” purškiklį be sintetinių priedų ir silikono.

#7 DŽIOVINK PLAUKUS SU ŠEPEČIU

Tai tikrai suformuojamas įgūdis, kurį kiekviena turėtų išmokti. Šukuok plaukus ta pačia kryptimi, kuria pučia orą džiovintuvas. Švelniai brauk žemyn šepečiu ir pasitikrink, kad džiovintuvas būtų nukreiptas nuo plaukų šaknų žemyn link plaukų galiukų, kad išvengtum vėlimosi. Ypatingai gerai apsaugosi plaukus nuo perkaitimo, jei pasirinksi tinkamai ventiliuojantį šepetį, kuris pralaidus karštam orui. 

#8 MIEGOK ANT ŠILKINIO PAGALVĖS UŽVALKALO

Tai pats lengviausias patarimas! Medvilniniai pagalvių užvalkalai gali sugerti plaukų produktus ir kenkti plaukų galiukams, todėl grožio miegui pasirink šilkinius užvalkalus. 

#9 LEISK PLAUKAMS NATŪRALIAI IŠDŽIŪTI

Nuolatinis plaukų kaitinimas džiovintuvu juo sausina ir sukelia plaukų galiukų lūžinėjimą, todėl kai tik gali - leisk plaukams natūraliai išdžiūti. Jie bus minkštesni ir sveikesni ilgesnį laiką. 

#10 FORMUOK NATŪRALIAS PAPLŪDIMIO GARBANAS

Ypatingai artėjant vasaros sezonui norisi šiek tiek nerūpestingų garbanų, kurios natūraliai susiformuoja būnant prie jūros ar drėgname ore. Itin paprastai ir lengvai gali savo plaukus sudrėkinti ir suformuoti banguojantį efektą naudojant Beached "Urban Waves" plaukų kondicionierių. Jis, skirtingai nei jūros vanduo, plaukų neišdžiovina, juos suminkština ir švelnina. Galima naudoti ir ant sausų, ir ant drėgnų plaukų.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą