KODĖL?

 

Kosmetika ir grožis - tai mano ir Tavo kasdienių ritualų dalis. Ryto ir vakaro, poilsio ir nuovargio patarėjas ir atspindys. Anksčiau visos priemonės - nuo puikiai žinomų masinių gamintojų iki išskirtiniausių prabangos kūrėjų - buvo mano pirmas pasirinkimas. Skambūs užrašai ir viliojanti prekinių ženklų išvaizda buvo daug svarbiau nei tikroji produktų sudėtis. 

Prasidėjus “bio” ir “eko” ženklinimui, supratom, kad galim savimi labiau rūpintis, geriau pažinti produkciją, kuria taip noriai kasdien save “lepinam”. Jei anksčiau nežinojau, kodėl oda buvo pavargusi ir sausa, tai pateisindavau tiesiog “jautria oda”. Tačiau odos jautrumas nėra savybė, o būsena, kai ji perpildyta netinkamomis priemonėmis. 

Todėl net dabar, kai rinkoje pilna tiek vis dar toksinių, tiek tvarių kosmetikos ir grožio produktų, pakankamai sunku atsirinkti, kas yra tas “draugiškas” gamintojas, kurio sudėtinės dalys nesumeluotos, o verslo filosofija paremta gamtos išsaugojimu ir etiškumu. 

Šiandien tikiu, kad grožis mus vienija. Man tai naujų pripažintų kūrėjų paieška, Lietuvoje dar nematytų ir Europoje įvertintų produktų pasidalinimas su Tavimi. Tai naujos galimybės kasdieniams ryto ir vakaro pasimatymams su savimi, kai nebereikia rūpintis ir klausti - ar tai natūralu, saugu, veiksminga. Kai net visiškai nišiniai produktai, dažnai prieinami tik rinkos ekspertams, tampa ranka pasiekiami Tau.

   

Nes “Donkey knows”

Šis projektas - daugiau nei komercija. Tai filosofija, kuria remiantis siekiame suburti saugiam ir rinktiniam grožiui neabejingą bendruomenę. Mūsų pažadas yra užtikrinti kiekvienam prieinamą prabangą rūpintis savimi. Esame smalsūs ir ieškome tik išskirtinių produktų, todėl jais nuolat pildysime asortimentą ir informuosime apie jų ypatumus. Visą darbą atliksime tam, kad turėtum patikimą savo grožio patarėją. 

 

 

O “Donkey knows”, nes…

kuriame atsakingą ir tausojimu pagrįstą prekės ženklą, už kurio slepiasi draugiškas, žaismingas ir įprasmintas herojus. Jis atsargus ir sumanus, save išlaisvinantis laukinėje gamtoje, tačiau gerai prijaukintas gali palengvinti kasdienę rutiną. Sutelkęs žinias ir įdarbintas Tavo poreikiams, jis tikisi tapti ištikimu bičiuliu šioje grožio kelionėje.