MŪSŲ ISTORIJA

Kosmetikos yra visokios ir kiekvienam. Nuo pigiu nagų laku nukrautų lentynų kasdienių prekių parduotuvėse (tikrai išbandytų paauglystėje), nesibaigiančios galybės “gydančių” kremukų vaistinėse, iki prabangių, auksinėmis pakuotėmis viliojančių garsių prekinių ženklų serumų.

 

Dar nepamirškim, kad šioje grožio prekių gausoje kasdien šmėžčioja Instagram stories, kur visi dalinasi patarimais ir reklamomis, kuris veido šveitiklis geresnis, kuris lūpdažis blizgesnis… Kosmetikos gamintojai kasdien dalinasi mistinių stebuklingų jauninančių formulių atradimais, skambiais pažadais ir nejučia vonios lentynoje rikiuojasi vis nauji buteliukai. Juk ir man reikia šito ir to, ir dar to, o dar veido kaukės šitos nebandžiau… 

Kai visko prisiperki, o tada supranti, kad laikas išmokti skaityti etiketes, ir socialinių tinklų grupėse jau nejučia klausinėji, ar čia gera sudėtis, kas tie toksinai, koks “brandas” geriausias tavo odai ir tai praktiškai tampa nuolatiniu darbu

Man taip nutiko. Aš papuoliau į kosmetikos džiungles, kuriose tiek visko išbandžiau, ir galiausiai norėjosi tiesiog turėti gerą draugą šalia. Kuriuo tiesiog gali pasitikėti, kuris vertina tikrumą, tvarumą, natūralumą, tuo pačiu yra visiškai atviras ir nuoširdus, kalbėdamas apie kiekvieną grožio prekę, be jokių reklaminių triukų. 

Būtų smagu jeigu tikrai egzistuotų tas vienintelis magiškas serumas, kuris odą sugrąžintų atgal į praeitį, bet būkim realistai - reikia žinoti kaip ir kuo ją prižiūrėti. Dar būtų šaunu, jei tai galėtum sau leisti. Ir, aišku, mėgautis kiekviena ryto ir vakaro rutina. 

Man šiek tiek gėda prisipažinti, kad tik būdama suaugusi moteris ir tik visoms antraštėms mirgant apie “švarią sudėtį” ir “tvarumą”, susidomėjau, kam tai svarbu ir kodėl mano oda man padėkos po dar dešimties metų. Kur aš buvau anksčiau? Kodėl man studentei buvo OK tepti riebų pigų kūno kremą ant veido ir manyti, kad “bus gerai”?

 

 

O “Donkey knows”, nes…

Galvodama apie tai, kad kremai, kurie žiba auksu, ir masinės kosmetikos parduotuvės man atveria milžinišką asortimentą, bet atima begalę laiko paieškoms ir sudėčių analizei, o nesibaigiantys eksperimentai kainuoja daugybę pinigų, atradau didžiulį norą padėti sau ir tiems, kam ši situacija pažįstama. 

Taip gimė Donkey Knows - spalvingas, žaismingas ir atviras saugaus grožio puoselėtojas. Mes norime sukurti naujai kartai pritaikytą kosmetikos asortimentą, kad žinotum, ką perki, ir nesuktum sau galvos dėl BHA, PEG, DEA ir kitų tyliai paslėptų blogybių. 

Mūsų lentynose visada puikuosis tik unikalūs nepriklausomi (anglų k. “indie”) prekiniai ženklai, kurie nežada stebuklų, bet uoliai dirba, kad sukurtų saugios sudėties, tvarumu ir etiškumu pagrįstus grožio produktus. 

Jie niekada netestuoja su gyvūnais, dauguma renkasi perdirbtas pakuotes, analizuoja sudėtines dalis, kad jos būtų kuo natūralesnės, švaresnės, išskirtinių savybių ir tiesiai iš gamtos. Jokių toksinų, parabenų, SLS ir kitų nesąmonių. 

Vien “vegan” užrašo mums negana, nenorime būti nuobodūs. Mus įkvepia išskirtiniai prekiniai ženklai, drąsūs, spalvingi, keičiantys įprastus stereotipus ir atskleidžiantys kiekvieną asmenybę. 

Daugiau jokio dirbtinio grožio. Jokių nepagrįstai brangių vienkartinių kaukių. Jokių nerealių pažadų. 

Donkey Knows visada bus tik švarios sudėties produktai, todėl būk ramus. Taupyk laiką, rūpinkis sveikata, kartu prisidėk prie tvaresnės kosmetikos industrijos. Kiekvieno pirkinio lauk kaip Kalėdų:)

Donkey Knows